Zielone Ściany

Strona główna -> Zielone Ściany

STWORZYMY DLA CIEBIE WERTYKALNY OGRÓD

Zielona ściana, która nawet po kilkudziesięciu latach będzie zachwycać swoją naturalnością. Dzieje się to dzięki naszemu autorskiemu systemowi sadzenia roślin, który w żaden sposób nie ogranicza bryły korzeniowej oraz dostarcza wszystkich niezbędnych elementów do zdrowego funkcjonowania rośliny.

NIE UFAJ SYSTEMOM, KTÓRE MÓWIĄ O WYMIANIE ROŚLIN

NIE UFAJ SYSTEMOM, KTÓRE MÓWIĄ O WYMIANIE ROŚLIN

System zielonej ściany stworzony z myślą o potrzebach roślin nie wymaga wymiany. Nasze wertykalne ogrody nie umierają! 

 

Przy odpowiedniej pielęgnacji, gwarantujemy, że zielona ściana będzie zachwycać przez wiele długich lat. Nie wykorzystujemy plastikowych doniczek. Rośliny w systemach Garden Plus mają nieograniczony system korzeniowy i rosną naturalnie. 

 

Jeżeli usłyszysz, że rośliny trzeba wymieniać – to nieprawda. Roślin nie powinno się wymieniać!

SYSTEM ZIELONE ŚCIANY TO COŚ WIĘCEJ NIŻ WISZĄCE DONICZKI

Wiele systemów imituje systemy zielonych ścian. Doniczki, plastikowe elementy, maty, do których rośliny nie mogą przyrosnąć i osiągać docelowych rozmiarów. 

 

Zielona ściana Garden Plus zapewnia idealne warunki wodno-powietrzne i swobodny rozrost bryły korzeniowej, która jest „fundamentem” rośliny. 

POSTAW NA PRAKTYKĘ POPARTĄ WIEDZĄ I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Stale pielęgnujemy założone przez nas zielone ściany oraz bierzemy pod opiekę ogrody wertykalne wykonane przez inne firmy. Wykonaliśmy również wiele renowacji oraz demontaży  zielonych ścian firm konkurencyjnych.

 

Nasz system stworzyliśmy w oparciu o wiedzę i doświadczenie

NASZ SYSTEM TO MINIMUM PIELĘGNACJI

Każdy ogród wertykalny stworzony w naszym systemie radzi sobie doskonale. Wystarczy odpowiednie oświetlenie, nawodnienie, składniki pokarmowe i temperatura.

 

Przy zastosowaniu otwartego obiegu wody rośliny wystarczy cyklicznie kontrolować, przycinać i podziwiać piękną zieleń.

ZIELONA ŚCIANA W TWOIM BIURZE…

Nasze roślinne ściany to innowacyjny, w pełni zautomatyzowany i najbardziej zbliżony system do naturalnych warunków. Aranżacje dobierane są przez najlepszych projektantów, tak aby każda roślina mogła w nim czuć się swobodnie. 

 

Dzięki automatycznemu nawadnianiu jedyne, co pozostanie, to cieszyć się zjawiskową ścianą w Twojej firmie.

… I NIE TYLKO

Przepiękny wertykalny ogród w mieszkaniu to marzenie, które dzięki Garden Plus jest na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wspaniałą aranżację komponującą się z Twoim nowoczesnym wnętrzem. 

 

Realizujemy zielone ściany z roślin nie tylko w biurach oraz mieszkaniach, a także w centrach handlowych, restauracjach, hotelach. Chcesz mieć swoją zieloną ścianę, ale nie wiesz, czy masz do tego przestrzeń? Zadzwoń i porozmawiajmy!

 

Każdy wertykalny ogród jest inny. Twój będzie wyjątkowy.

bez krawedzi

WYGODNA APLIKACJA MOBILNA

WYGODNA APLIKACJA MOBILNA

System Garden Plus może być zarządzany aplikacją mobilną, dzięki której możesz kontrolować go z dowolnego miejsca na świecie. Zużycie wody masz zawsze pod kontrolą, a alerty poinformują Cię o ewentualnym braku przepływu wody.

 

Idealne rozwiązanie dla nowoczesnego użytkownika.

Zaufaj specjalistom

Szukasz wykonawcy wertykalnego ogrodu? Albo serwisanta swojej zielonej ściany? Napisz do nas. Z pewnością Ci doradzimy i pomożemy